O VADVIAM

Value added via added meaning

NASZE PODEJŚCIE

Nasza nazwa, Vadviam, odzwierciedla nasze motto, które w swobodnym tłumaczeniu brzmi: wartość dodana dzięki dodanemu znaczeniu.

Jesteśmy organizacją działającą w Paryżu, założoną przez dwóch profesjonalistów posiadających doświadczenie we wdrażaniu innowacyjnych technologii środowiskowych, budowaniu relacji handlowych oraz komunikacji marketingowej.

Razem, łączymy nasze z pozoru zróżnicowane kompetencje, aby realizować wspólny cel: dostarczać zasoby i usługi biznesowe pozwalające wzmocnić obecność innowacyjnych produktów na rynku oraz pomagać naszym klientom w komunikowaniu ich wizji.

W naszej pracy wykorzystujemy doświadczenie marketingowe, wiedzę techniczną oraz sztukę budowania narracji — chętnie dodając niekonwencjonalny, artystyczny styl i szczyptę humoru.

Nasza wartość dodana to wzmocnienie potencjału, rozpoznawalności i czytelności projektów naszych klientów dzięki dobremu zrozumieniu zagadnień technicznych połączonemu ze znajomością sztuki i nauk humanistycznych. Opowiadając o nowych technologiach, staramy się czerpać ze świata sztuki i nauk humanistycznych, wykorzystując analogie i perspektywy które pozwalają lepiej sprostać oczekiwaniom coraz bardziej świadomych odbiorców.

Nasz zespół

Nieszablonowe połączenie inżynierii oraz sztuki słowa

Łączymy praktyczne doświadczenia we wdrażaniu nowych technologii z zamiłowaniem do sztuki i opowiadania historii. Wierzymy, że technologia i nauki ściśle, prezentowane przez pryzmat artystyczny i humanistyczny, nabierają nowego wymiaru, zyskując na znaczeniu, czytelności i potencjale.

anna grochowska

Anna Grochowska

Od zawsze zafascynowana możliwością łączenia pozornie odległych dziedzin technologii i humanizmu, swoje doświadczenia zawodowe zdobywałam w przestrzeni łączącej inżynierię przemysłową oraz budowanie relacji z klientami. Moje wykształcenie techniczne, zdobyte na wydziale Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej, pozwoliło mi na spędzenie wielu lat w sektorach inżynierii lądowej, budownictwa, zarządzania odpadami oraz energetyki. Tam zajmowałam się między innymi wdrażaniem technologii środowiskowych oraz zarządzaniem projektami badaczo-rozwojowymi. Umiejętności związane z wprowadzaniem na rynek i sprzedażą nowych produktów zaprowadziły mnie z czasem do Francji i Paryża, gdzie w roli dyrektora marketingu i sprzedaży międzynarodowej firmy inżynieryjnej wspierałam sektory przemysłowe we wdrażaniu nowych technologii dla klimatu. Ten rozdział pozwolił mi współpracować z dużymi, światowymi korporacjami i bezpośrednio przyczynić się do wprowadzenia technologii które pozwoliły na ograniczenie emisji tysięcy ton dwutlenku węgla do atmosfery.

Bogatsza o doświadczenia wdrażania na rynek technologii ograniczających emisje CO2, waloryzacji odpadów oraz przetwarzania biomasy, kontynuuję moją zawodową podróż, koncentrując się na poszukiwaniu połączeń wiedzy technicznej i dziedzin humanistycznych – kombinacji będącej niezwykłym katalizatorem innowacji w biznesie.

françois dauteuil

François Dauteuil

Zafascynowany słowami i głęboko zauroczony rzemiosłem literackim, studiowałem w szkole filmowej wkrótce przed rozpoczęciem kariery zawodowej w Kanadzie jako scenarzysta, reporter i reżyser filmowy. W tym czasie tworzyłem produkcje filmowe cieszące się nagrodami i nominacjami dla najlepszego reżyseria, najlepszego filmu dramatycznego, oraz najlepszej ścieżki dźwiękowej (Festiwal filmowy Banff, Festiwal Filmowy Yorkton, Nagroda Gemini Awards).

Przeprowadzka z mojego rodzinnego kraju do Francji otworzyła mi drogę do nowych i niezwykłych projektów, tłumaczeń oraz historii opowiadanych piórem, pozwalając na współpracę z wieloma lokalnymi organizacjami, jak choćby Studio Canal, Hachette Film Office, OECD, Designit/Cooper, United International Pictures, czy Ambasada Kanady w Paryżu.

Bogatszy o te doświadczenia literackie i artystyczne, kontynuuje moją pasje do ilustrowania słowem, zarówno w języku francuskim, jak i angielskim, projektów, koncepcji, produktów, usług oraz osiągnięć biznesowych.

NASZE USŁUGI

Wprowadzanie na rynek i promowanie zaawansowanych, innowacyjnych technologii często może stanowić wyzwanie, szczególnie wobec nadmiaru informacji, rosnących oczekiwań klientów i konieczności podążania nowymi, niezbadanymi ścieżkami produktowymi.

Niezależnie od tego, czy poszukujesz wiedzy i doradztwa w zakresie komercjalizacji technologii, wsparcia w tworzeniu narzędzi marketingowych i promocyjnych, czy po prostu szukasz sposobów na ulepszenie praktyk sprzedażowych: możemy pomoc w rozwoju Twoich projektów.

Zawsze z przyjemnością porozmawiamy o tym, jak odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy współpracować:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI